CELOKERAMICKÉ FAZETY

Zákroky

Celokeramické fazety

Cena zákroku od: po konzultácii

Celokeramické fazety sa používajú najmä z estetického hľadiska. Tieto ultratenké fazety sa používajú najmä na prekrytie neestetického postavenia zubov, pri zafarbení alebo výrazných medzerách.

Ide o takmer neinvazívny zákrok, kedy sa klientovi jemne zbrúsia zuby, na ktoré sa nasádza táto celokeramická fazeta.

Tvar, farbu či veľkosť si určuje sám pacient podľa svojich požiadaviek alebo potrieb. prirodzená štruktúra je zachovaná bez zmien a váš úsmev sa stáva dokonalým.

 

KERAMICKÉ FAZETY

U klienta Jána Molnára sme robili kompletnú estetickú rekonštrukciu chrupu keramickými fazetami zhotovenými Cerec technológiou.

Pred začatím liečby sme pacientovi pomocou digital smile designu navrhli nový vzhľad zubov.

V prvej fáze podstúpil  dentálnu hygienu a následne sme začali s ošetrením horného zuboradia. V jednej návšteve sme obrúsili horné zuby a vymodelovali provizorné fazety podľa digital smile designu. V ďalšej návšteve o pár dní neskôr sme provizorné fazety vymenili v ústach za definitívne keramické fazety. Potom sme postup rovnako zpakovali aj pri dolných zuboch

(MUDr. Silvia Brockman)

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky