BROWLIFT

Zákroky

Browlift

Zdvihnutie obočia je neoddeliteľnou súčasťou rejuvenizacie oblasti očí,hlavne u starších klientiek. Obočie a horné viečka sú dve štruktúry,ktoré spolu úzko súvisia. Niekedy korekciou poklesnutého obočia možno vyriešiť i zdanlivý prebytok kože v oblasti horných viečok.

Základným kritériom pre indikáciu tohto zákroku je samotná poloha obočia,ktorá u ženy by mala byť nad nadočnicovým oblúkom. Nižšia poloha obočia zhoršuje prebytok kože horných viečok a len samotná korekcia prebytku kože v oblasti horných viečok-blepharoplastika nemusí vyriešiť tento problém ,lebo možnosti redukcie kože v oblasti horných viečok sú limitované.

Samotná operácia horných viečok nemôže nahradiť operáciu na zdvihnutie obočia ,ale ju iba dopĺňa. Preto na dosiahnutie plného efektu omladenia danej oblasti je nevyhnutné u indikovaných klientov vykonať súčasne operáciu horných viečok a zdvihnutie obočia.

Tak ako pre všetky peelingy, aj pre AHA peeling platí, chrániť pokožku pred intenzívnym slnečným žiarením. Po ošetrení je potrebná ochrana pleti krémami s UV filtrom.

Informácie o zákroku

Hospitalizácia: áno

Anestéza: áno

Zotavenie: do týždňa

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky