BOTULOTOXÍN

Zákroky

Botulotoxín

Cena zákroku od: závisí od množstva aplikovaných jednotiek a lokality

Glabela od 120 EUR, Čelo 120 EUR, Okolie očí 120 EUR, 2 lokality 220 EUR, 3 lokality 330 EUR.

Botulotoxín, hovorovo BOTOX, je látka schopná uvoľňovať svalové stiahnutia. Využíva sa na zmiernenie až zamedzenie zvýšenie mimickej aktivity a ich následné vyhladenie. Botulotoxín sa využíva najmä na odstránenie „vrásky hnevu“ (glabella), vodorovných vrások na čele, vejárikov pri očných kútikoch, či vrások v okolí hornej a dolnej pery. Využíva sa aj na zamedzenie vzniku týchto vrások.

Zákrok prebieha pomerne rýchlo, niekoľkými vpichmi – podľa lokalizácie a typu vrások. Bolestivosť sa obmedzuje na pocit jemného vpichu. Po aplikácii je odporúčané intenzívne využívať mimiku ošetrenej oblasti, 3-4 hodiny zostať vo vzpriamenej polohe, neľahnúť si na chrbát ani na brucho, nepredkláňať sa. Jemné začervenanie či drobné modrinky po vpichoch ustupujú do 48 hodín.

Vrásky:

  • Glabella – vrásky hnevu
  • Čelo
  • Okolie očí

Informácie o zákroku

Trvanie zákroku: 40-45 min.

Do spoločnosi môžete ísť: ihneď

Práceneschopnosť: 0 dní

Športovať môžete: o 2 dni

Výsledok sa dostaví: od 48 hod. - do 14 dní

Efekt trvá: individuálne / 3 - 6 mesiacov

Objednajte si konzultaciu v Interklinik Poprad

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky