BIELENIE ZUBOV

Zákroky

Bielenie zubov

Hlavné príčiny povrchového zafarbenia zubov sú naukladané pigmenty z potravy a nápojov. Medzi najzásadnejšie „znečisťovče“ zubov patrí káva, čaj, červené víno, sójová omáčka, umelo farbené pokrmy a nápoje. Samostatnou kapitolou je fajčenie.

Okrem týchto vonkajších vplyvov má však odtieň zubov súvislosť s ich pôvodnou prirodzenou farbou skloviny alebo tiež s prekonanými chorobami, medikamentóznymi liečbami/napr. tetracyklínové zuby/ alebo úrazy. Špecifické farebné zmeny spôsobujú koreňové výplne aj jednoducho vek. Postupom času farba zubov prirodzene tmavne a mení sa.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky