AUGMENTÁCIA - 3D VIZUALIZÁCIA

Zákroky

Augmentácia – 3D Vizualizácia

Pre skvalitnenie konzultácií pred operáciou upravujúcich vzhľad ženských prsníkov ponúkame novinku na slovenskom trhu – 3D vizualizáciu švajčiarskej firmy Crisalix. 

Nielen lekári, ale aj rôzne svetové výskumné spoločnosti sa snažia hľadať nové cesty a možnosti, pre zlepšenie tohto citlivého zákroku.

Švajčiarska firma Crisalix uviedla tento rok na trh nový vizualizačný softvér a my v Interklinik ho prinášame slovenským klientkám.

e-Stetix je prvý 3D webový simulátor pre kozmetickú a plastickú chirurgiu, ktorý na základe fyzikálnych vlastností ľudského tela pomáha ženám, ktoré majú záujem o augmentáciu, uľahčiť rozhodnutie pred operáciou.

Naši plastickí chirurgovia tak môžu pred operáciou poskytnúť pacientke trojrozmernú ilustráciu zväčšenia poprsia, vybrať tú najvhodnejšiu veľkosť (objem) implantátu a pomocou rôznych druhov oblečenia ukázať celkový vzhľad.

Ako pracuje program e-Stetix:

  • Náš plastický chirurg vám spraví s digitálnym fotoaparátom 3 fotografie hrudníku (spredu, z ľavého a pravého profilu). Následne fotografie prenesie do počítača a do programu e-Stetix.
  • Softvér za niekoľko sekúnd zobrazí 3D model vášho trupu.
  • Pomocou jednoduchých ilustračných nástrojov, budete spolu s lekárom porovnávať a skúšať ideálne proporčné hodnoty pre vaše prsia.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky