ALERGIA A DÝCHANIE

Zákroky

Alergia a dýchanie

Cena zákroku od: po konzultácii

Rinologické vyšetrenie

Prišla jarná alergická sezóna. Všetci soplia, nedýchajú cez nos, zhoršuje sa im čuch, berú kvapky do nosa na akútnu nádchu. Je čas prísť na rinologické vyšetrenie. Moderné endoskopické prístroje umožňujú súčasnej medicíne presné a hlavne bezpečné operácie nosovej dutiny, vedľajších nosových dutín či nosohltanu. Dovoľujú chirurgom operovať efektívne a citlivo v inak nedostupných tvárových oblastiach. Pomáhajú pacientom obnoviť dôležité životné funkcie.

Prínosové dutiny (PND) sa počas vnútromaternicového vývoja plodu začínajú vývojom dutín, ktoré sa z nosovej dutiny rozširujú do prínosových a prevzdušňujú čeľusť, čelovú, čuchovú a klinovú kosť. Pri narodení je vyvinutý len zárodok dutín čuchovej kosti a postupne sa do dospelosti vyvíjajú – čeľustná, čelová a klinová dutina.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky