ABDOMINOPLASTIKA

Zákroky

Abdominoplastika

Vážnejší zákrok výrazne zmení vzhľad

Abdominoplastika je vážnejší chirurgický zákrok pri ktorom sa odstraňuje nadbytok kože a tuku zo strednej a dolnej časti brucha, napínajú sa svaly brušnej steny. Táto procedúra môže dramaticky zmeniť vzhľad „prevísajúceho brucha“. Treba však mať na pamäti, že pri operácii vzniká trvalá jazva, ktorá v závislosti od rozsahu pôvodného problému ako aj rozsahu operácie môže siahať z jedného boku na bok druhý.

Pre koho je abdominoplastika určená?

Najvhodnejší kandidát na abdominoplastiku je žena alebo muž, ktorý má relatívne dobrú postavu, ale je nespokojný s veľkým množstvom tuku a voľnou kožou brucha, pričom diéta alebo cvičenia nezaberajú. Operačný zákrok čiastočne rieši aj natiahnuté svaly a kožu u žien po tehotenstve. Tiež je možno upraviť stratu elasticity kože u starších pacientov ktorí majú miernu nadváhu.

Informácie o zákroku

Hospitalizácia: áno

Anestéza: celková

Zotavenie: individuálne

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky