MUDr-Ján-Siváček-oddelenie-ORL-usne-nosne-krcne-Interklinik

MUDr. Janko Siváček

Ako profesionálny otolaryngológ každého pacienta vnímam individuálne a usilujem o jeho maximálnu dôveru. Vypočujem si želania, navrhnem postup a po celý čas dbám na to, aby sa pacient u nás cítil výnimočný, nie však sám.

Prax

20 rokov

Jazykové znalosti

anglický jazyk – aktívne

MUDr. Janko Siváček pôsobí, ako špecialista v oblasti otorinolaryngológie na súkromnej klinike – Interklinik Bratislava. Klinika sídli na adrese:

Einsteinova 7, 85101 Bratislava, Budova Relax centra 1. poschodie

1998 – 2005

EU atestácie I.-II.stupňa z odboru otorinolaryngológia

1995 – 1997

NsP Považská Bystrica

1997 –

FNsP Bratislava – Petržalka, odborný lekár

2010 –

Centrum zdravia a krásy Interklinik ORL, otorinolaryngológ

Recenzie klientov

MUDr. Siváček mi operoval krčné mandle. Som maximálne spokojná s jeho vysoko odborným a maximálne ľudským prístupom. Aj vďaka nemu som operáciu prekonala bez akéhokoľvek strachu a stresu. Veľmi pekne mu ďakujem. Kiežby sme takýchto skvelých odborníkov mali na Slovensku viac.
Zuzana D.
Pred niekoľkými rokmi som musel ísť na operáciu nosovej prepážky a dostal som výbornú referenciu na MUDr. Siváčka. Objednal som sa k nemu, prebehlo vyšetrenie, objednanie na operáciu, operácia, pooperačná kontrola. Počas celého tohto procesu bolo naozaj zrejmé, že MUDr. Siváček je nielen profesionál v tejto oblasti, ale že k pacientovi pristupuje ako ku človeku a nie ako k veci a to je podľa mňa okrem odbornosti tiež veľmi dôležité. Všetko dopadlo na výbornú a preto, keď som minulý rok stál pred voľbou, kto bude môjmu malému synovi (3,5 roka v čase operácie) vyberať nosnú mandľu v celkovej anestéze, voľba bola hneď jasná. MUDr. Siváček ma skvelý prístup aj k deťom, vie sa im prihovoriť, zabaviť ich tak, že ani nevedia, ako prebehne vyšetrenie, čo naozaj veľmi oceňujem. Asi každé dieťa má strach z lekárov a preto hlavne pri nich je veľmi podstatný aj ľudský rozmer lekára. Tak isto aj v tomto prípade dopadlo všetko na výbornú. Pred pár týždňami som bol u MUDr. Siváčka opäť a nič sa nezmenilo. 🙂 Nenútená ochota a záujem pomôcť mi komplexne, nielen v oblasti ORL, ma len utvrdili v tom, že je potrebné sa o tieto moje skúsenosti podeliť aj s ostatnými. Aj takýmto spôsobom by som sa chcel MUDr. Siváčkovi poďakovať a ostatným ho vrelo doporučiť pri výbere vhodného lekára (osobne sme ho už odporučili okrem dospelých aj niekoľkým mamičkám s deťmi, ktoré potrebovali pomôcť v oblasti ORL).“
Michal Č.
Chcela by som sa poďakovať MUDr. Siváčkovi za jeho prístup, za veľmi dobre odvedenú prácu a nie len jemu, ale aj celému operačnému tímu sestričkám a pani anestéziologičke, ktorá po mojich nie dobrých skúsenostiach s anestéziou mi dokázala, že nie je starostlivosť ako starostlivosť.
Petronela
Dobrý deň prajem, bola som u Vás vo februári na operácií mandlí na ORL oddelení. Operoval ma pán doktor Siváček. Úplná spokojnosť a profesionalita tak zo strany lekára ako aj zo strany sestričiek . Pekný deň prajem celému tímu
Alžbeta H.
V juni 2016 som u vas podstupila endoskopicku operaciu nosa a dutin. Dakujem Dr. Sivackovi a celemu teamu za perfektne vykonanu pracu a tiez za ludsky pristup. Kiez by to tak bolo v kazdej nemocnici.
Katarína K.
Obrovská spokojnosť s klinikou a personálom. Ďakujem hlavne pánovi doktorovi Siváčkovi!!
Alexandra
Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať p. doktorovi Siváčkovi, ktorý mi vyberal krčné mandle ako aj celému personálu za ľudský, priateľský a profesionálny prístup už pri prvej konzultácii ako aj počas zákroku a pooperačnej noci strávenej na klinike. Vtipkovanie nechýbalo ani na operačnej sále, čo mi veľmi pomohlo lepšie sa popasovať so stresom. Nehovoriac o tom, že s odstupom času po zákroku pozorujem výrazné zlepšenie zdravotného stavu. Ďakujem ešte raz a nebudem váhať ani chvíľku odporučiť k Vám svojich známych a kamarátov, ak budú v tejto oblasti potrebovať pomoc.
Filip J.
Podstúpila som na klinike septorinoplastiku a chcela by som sa veľmi poďakovať pánovi doktorovi Sivackovi za prístup a profesionalitu veľmi mily doktor a hlavne šikovný ďakujem ešte raz!:-)
Dominy M.

Objednajte sa na konzultáciu

  Krátky profil

  Meno: MUDr. Janko Siváček

  Klinika: INTERKLINIK Bratislava

  Telefonický kontakt: +421 905 48 08 48
  Špecializácia Otorinolaryngológia
  Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.
  Špecializácia Plastická chirurgia