MDDr. Michal Sabadoš – Interklinik
MUDr-Michal-Szabados-stomatológ-Interklinik

MDDr. Michal Sabadoš

Ako profesionálny stomatológ každého pacienta vnímam individuálne a usilujem o jeho maximálnu dôveru. Vypočujem si želania, navrhnem postup a po celý čas dbám na to, aby sa pacient u nás cítil výnimočný, nie však sám.

Špecializácia

stomatológ

Prax

5 rokov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – plynulo

MDDr. Michal Sabadoš pôsobí, ako špecialista v oblasti stomatológie na súkromnej klinike – Interklinik Bratislava. Klinika sídli na adrese:

Einsteinova 7, 85101 Bratislava, Budova Relax centra 1. poschodie

2012

Lekárska fakulta UK, Bratislava, študijný program zubné lekárstvo

 

Zubná pohotovosť Bratislava

 

1.Dentálne centrum, Bratislava

 • 2012 – Kompozity v distálnom úseku – praktická a efektívna technika, Dr. Ron Jackson, Bratislava
 • 2013 – CEREC školenie v privátnej praxi Dr. Ernst Kolb, Eggelsberg, Rakúsko, člen Cerec Master Clubu
 • 2014 – Nové perspektívy v estetickej rekonštrukčnej stomatológii – koncept Style Italiano, Prof. Dr. Paulo Monteiro, Bratislava
 • 2015 – Rekonštrukcia bezzubej čeľuste pomocou implantátov – okamžité zaťaženie, hands on kurz, Jeseník, Česká republika

Pred a po zákroku

INK_stomatologia_sabados_PRED-1024x1024-min Interklinik-stomatologia_PO-zakroku

Recenzie klientov

Zubný lekár Michal Sabadoš sa mi trpezlivo venoval na pohotovosti. Prišla som s bolesťou a strachom a odišla som s radosťou, bez bolesti a bez liekov 😀
Katarina T.
Nezažila som tak perfektný prístup zubára. Všetko vysvetľoval a pri vŕtaní, hneď ako ma to zabolelo, prestal, nechal pauzu. Až keď som povedala, že možme, tak pokračoval. Jednoducho ohľaduplnosť a ľudskosť mu ozaj nechýba. Ďakujem mu za to
Lucia B.
Pán doktor Sabadoš je úplne úžasnýdnes som tam bola prvý krát, išla som s obavami, no bola som veľmi milo prekvapena, vysvetlil, pomohol, hladal najlepsie riesenie ako mi pomoct, nebol najmenší problém v ničom,vrelo doporučujem uz sa nemusíme báť zubnych pohotovosti moc moc dakujem!
Lucia S.
Kedze som narocny a komplikovany pacient vyskusala som viacero zubarov.S panom doktorom Szabadosom som nadmieru spokojna .Pristup tohto lekara k pacientovi je uzasny takisto ako jeho praca.Sice si v kresle posedite dlhsie ale vysledok stoji za to.Nemenila by som.
Mária H.
Chodíme tam zubárovi,skvelý prístup,úžasná práca s deťmi a v neposlednom rade perfektne urobená práca. Veľká vďaka patrí teda hlavne pánovi MDDR. Sabadošovi.
Petra B.
Kedze som narocny a komplikovany pacient vyskusala som viacero zubarov.S panom doktorom Szabadosom som nadmieru spokojna .Pristup tohto lekara k pacientovi je uzasny takisto ako jeho praca.Sice si v kresle posedite dlhsie ale vysledok stoji za to.Nemenila by som.
Mária Huťková
Je to radosť chodiť k môjmu zubárovi, Pánovi doktorovi Sabadošovi. Odporúčam každému komu na zuboch záleží.
Dominika Vidová

Objednajte sa na konzultáciu

  Krátky profil

  Meno: MDDr. Michal Sabadoš

  Klinika: INTERKLINIK Bratislava

  Telefonický kontakt: +421 918 46 13 85
  Špecializácia Stomatológia
  Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.
  Špecializácia Plastická chirurgia

  COVID-19 opatrenia

  Vážení klienti,

  Ďakujeme, že ste zodpovední a ohľaduplní a dovolíte nám bezpečne sa starať o vaše zdravie a krásu. Všetky lekárske oddelenia našej kliniky, vrátane operačnej sály, majú zabezpečenú prevádzku v štandardnom režime, za sprísnených hygienických opatrení. Náš personál je pravidelne testovaný, všetky ambulancie sú vybavené germicídnymi žiaričmi a vzuchotechnika Hepa filtrami.

  Ďakujeme Vám za dôveru a tešíme sa na Vašu návštevu v INTERKLINIK.

  Pokračovať na web