MUDr-Michal-Szabados-stomatológ-Interklinik

MDDr. Michal Sabadoš

Ako profesionálny stomatológ každého pacienta vnímam individuálne a usilujem o jeho maximálnu dôveru. Vypočujem si želania, navrhnem postup a po celý čas dbám na to, aby sa pacient u nás cítil výnimočný, nie však sám.

Špecializácia

stomatológ

Prax

5 rokov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – plynulo

MDDr. Michal Sabadoš pôsobí, ako špecialista v oblasti stomatológie na súkromnej klinike – Interklinik Bratislava. Klinika sídli na adrese:

Einsteinova 7, 85101 Bratislava, Budova Relax centra 1. poschodie

2012

Lekárska fakulta UK, Bratislava, študijný program zubné lekárstvo

 

Zubná pohotovosť Bratislava

 

1.Dentálne centrum, Bratislava

  • 2012 – Kompozity v distálnom úseku – praktická a efektívna technika, Dr. Ron Jackson, Bratislava
  • 2013 – CEREC školenie v privátnej praxi Dr. Ernst Kolb, Eggelsberg, Rakúsko, člen Cerec Master Clubu
  • 2014 – Nové perspektívy v estetickej rekonštrukčnej stomatológii – koncept Style Italiano, Prof. Dr. Paulo Monteiro, Bratislava
  • 2015 – Rekonštrukcia bezzubej čeľuste pomocou implantátov – okamžité zaťaženie, hands on kurz, Jeseník, Česká republika

Pred a po zákroku

INK_stomatologia_sabados_PRED-1024x1024-min Interklinik-stomatologia_PO-zakroku

Recenzie klientov

Zubný lekár Michal Sabadoš sa mi trpezlivo venoval na pohotovosti. Prišla som s bolesťou a strachom a odišla som s radosťou, bez bolesti a bez liekov 😀

Katarina T.

Nezažila som tak perfektný prístup zubára. Všetko vysvetľoval a pri vŕtaní, hneď ako ma to zabolelo, prestal, nechal pauzu. Až keď som povedala, že možme, tak pokračoval. Jednoducho ohľaduplnosť a ľudskosť mu ozaj nechýba. Ďakujem mu za to

Lucia B.

Pán doktor Sabadoš je úplne úžasnýdnes som tam bola prvý krát, išla som s obavami, no bola som veľmi milo prekvapena, vysvetlil, pomohol, hladal najlepsie riesenie ako mi pomoct, nebol najmenší problém v ničom,vrelo doporučujem uz sa nemusíme báť zubnych pohotovosti moc moc dakujem!

Lucia S.

Kedze som narocny a komplikovany pacient vyskusala som viacero zubarov.S panom doktorom Szabadosom som nadmieru spokojna .Pristup tohto lekara k pacientovi je uzasny takisto ako jeho praca.Sice si v kresle posedite dlhsie ale vysledok stoji za to.Nemenila by som.

Mária H.

Chodíme tam zubárovi,skvelý prístup,úžasná práca s deťmi a v neposlednom rade perfektne urobená práca. Veľká vďaka patrí teda hlavne pánovi MDDR. Sabadošovi.

Petra B.

Kedze som narocny a komplikovany pacient vyskusala som viacero zubarov.S panom doktorom Szabadosom som nadmieru spokojna .Pristup tohto lekara k pacientovi je uzasny takisto ako jeho praca.Sice si v kresle posedite dlhsie ale vysledok stoji za to.Nemenila by som.

Mária Huťková

Je to radosť chodiť k môjmu zubárovi, Pánovi doktorovi Sabadošovi. Odporúčam každému komu na zuboch záleží.

Dominika Vidová

Objednajte sa na konzultáciu

Krátky profil

Meno: MDDr. Michal Sabadoš

Klinika: INTERKLINIK Bratislava

Telefonický kontakt: +421 918 46 13 85
Špecializácia Stomatológia
Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.
Špecializácia Plastická chirurgia