Prvotriedna starostlivosť od prvej návštevy až po tú poslednú

V rámci komplexného urologického vyšetrenia mužov aj žien sa venujeme širokému spektru problémov súvisiacich s obličkami, močovými cestami ale aj mužskými genitáliami, stratou testosterónu a andropauzou

Vstupné urologické vyšetrenie

V rámci komplexného urologického vyšetrenia mužov aj žien sa venujeme širokému spektru problémov súvisiacich s obličkami, močovými cestami ale aj mužskými genitáliami, stratou testosterónu a andropauzou.

Komplexné preventívne urologické vyšetrenie

Veľké množstvo mužov si myslí, že keď nemá žiadne obtiaže s močením, nemusí trpieť rakovinou prostaty. Opak je pravdou. Aj muž, ktorý nemá žiadne obtiaže,  môže mať rakovinu prostaty. 

Liečba erektívne disfunkcie - Rázovou vlnou

Cukrovka, vysoký tlak, stres, fajčenie, zlá strava – všetky tieto faktory výrazne vplývajú na znižovanie kvality erekcie. Liečba tabletkami taktiež nie je vhodná pre každého pacienta s týmto problémom.

Cirkumcíza

Cirkumcízia je chirurgické odstránenie predkožky. Tento zákrok má dlhú tradíciu najmä z náboženských dôvodov.  Z medicínskych indikácií sú to hlavne fimóza, teda zúženie predkožky a opakované zápaly v oblasti žaluďa. Vykonáva sa väčšinou v lokálnej anestéze. Zákrok nemá vplyv ani na potenciu ani na erektilnú funkciu.

Vasektómia

Sterilizácia u muža je zákrok, ktorý vykonávame v lokálnej alebo celkovej anestézii. Pacient podá žiadosť o vykonanie vazektómie, v ktorej udá všetky dôvody prečo sa rozhodol pre sterilizáciu, pred samotným výkonom a je povinný podpísať informovaný súhlas. Samotný výkon trvá približne 30 minút, pri miestnom znecitlivení pacient necíti bolesť a je plne pri vedomí.

Aktuálne sme pre vás pripravili

Vieme, že plastická operácia pŕs je pre každú ženu dôležité životné rozhodnutie, a preto sa snažíme robiť maximum pre 100% výsledok a maximálny komfort klientiek. O najvyššej kvalite a bezpečnosti svedčí to, že naši lekári zaznamenávajú dlhodobu najnižšiu mieru reoperácii a to len 0,1%. Zverte sa do rúk najskúsenejším odborníkom!

Matka príroda nás nie vždy obdarí tým, po čom túžime, a tak vyhľadávame možnosti, ktoré nám v dnešnej dobe ponúka estetická medicína. Aj vďaka nej dnes môže mať plné a prirodzene vyzerajúce pery každá z nás.

Každé telo potrebuje regeneráciu. Po namáhavom dni, týždni, prípadne po zákroku na niektorom z oddelení INTERKLINIK. Dokonalé uvoľnenie, znovuzískanie rovnováhy a harmónie – to všetko Vám ponúka relaxačné zariadenie SPAKLINIK.

Objednajte si konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Pozrite si naše hodnotenia

    var _esthtcn = _esthtcn || []; var _widget = []; _widget.push(['setContent', 'default']); _widget.push(['setWid', '11764']); _widget.push(['setAccount', '2532']); _widget.push(['setPortalVersion', '6']); _widget.push(['setVersion', '2']); _widget.push(['setAbranch', '1']); _widget.push(['setType', 'large']); _widget.push(['setCount', '3']); _esthtcn.push(_widget); (function() { var esthtcn = document.createElement('script'); esthtcn.type = 'text/javascript'; esthtcn.id='esthtcn-11764-scrpt'; esthtcn.async = true; esthtcn.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://' : 'http://') + 'www.estheticon.com/scripts/widget/async.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(esthtcn, s); })();
    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.