Ušné nosné krčné

ORL - ušné, nosné, krčné

Prvotriedna starostlivosť od prvej návštevy až po tú poslednú

Septoplastika

Septoplastika sa vykonáva v prípade vybočenej priehradky nosa alebo jej deformácie z dôvodu úrazu. Jej vybočenie sťažuje dýchanie a môže spôsobovať chrápanie, poruchy čuchu, bolesti hlavy, krvácanie z nosa, opakované nádchy a zápaly prínosových dutí. Vykonáva sa v celkovej anestéze a pacient odchádza na druhý deň do domáceho ošetrenia. 

FESS

Edoskospická operácia nosa a prínosových dutín (PND) sa označuje anglickou skratkou FESS (funkčná endonazálna chirurgia nosa a prínosových dutín). Operácia PND sa vykováva cez nosové dierky. Odstraňujú sa nosové polypy, riešia sa následky chronického zápalu PND.  Endoskopicky sa môžu ošetriť nielen prínosové dutiny, ale aj susediace orgány: slzné cesty, očnica, čelová dutinu či nádory, úrazy, vybočenia nosovej priehradky či komplikácie pri akútnych zápaloch.

Laserová tonzilektómia

V dnešnej dobe najšetrnejšie odstránenie podnebných mandlí. Príčinou straty funkcie mandlí bývajú zápaly podnebných mandlí alebo chronický zápal, ktorý sa šíri krvnou a lymfatickou cestou do celého tela. 

Operácia chrápania

Cieľ operácie je zaistenie voľného dýchania cez horné dýchacie orgány, aby nedochádzalo ku chrápaniu.  Podľa miesta zúženia dýchacích ciest sa kombinujú rôzne operačné výkony. Napríklad  operácia nosovej priehradky (septoplastika), operácia nosovej priehradky a vonkajšieho nosa (septorinoplastika), operácia uvoľneného mäkkého podnebia (uvulopalatoplastika), operácia podnebných mandlí pri poklese mäkkého podnebia (tonzilektómia).

Aktuálne sme pre vás pripravili

Augmentácia pŕs

Vieme, že plastická operácia pŕs je pre každú ženu dôležité životné rozhodnutie, a preto sa snažíme robiť maximum pre 100% výsledok a maximálny komfort klientiek. O najvyššej kvalite a bezpečnosti svedčí to, že naši lekári zaznamenávajú dlhodobu najnižšiu mieru reoperácii a to len 0,1%. Zverte sa do rúk najskúsenejším odborníkom!

Omladenie tváre

Matka príroda nás nie vždy obdarí tým, po čom túžime, a tak vyhľadávame možnosti, ktoré nám v dnešnej dobe ponúka estetická medicína. Aj vďaka nej dnes môže mať plné a prirodzene vyzerajúce pery každá z nás.

Relax v Medical SPA

Každé telo potrebuje regeneráciu. Po namáhavom dni, týždni, prípadne po zákroku na niektorom z oddelení INTERKLINIK. Dokonalé uvoľnenie, znovuzískanie rovnováhy a harmónie – to všetko Vám ponúka relaxačné zariadenie SPAKLINIK.

Objednajte si konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK CHIR s. r. o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 44 551 002, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Pozrite si naše hodnotenia

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.