Gynekológia

Prvotriedna gynekologická starostlivosť v každom období Vášho života

Každé obdobie ženy je špecifické a pre nás veľmi dôležité. Tím špičkových gynekológov a sestier sa postará o Vaše zdravie od puberty až po menopauzu.

Komplexná gynekologická preventívna prehliadka

Preventívne lekárske prehliadky sú základom starostlivosti o zdravie. Komplexná gynekologická preventívna prehliadka je zameraná na vyhľadávanie a včasnú diagnostiku organických, funkčných a hlavne rakovinových ochorení ženských pohlavných orgánov.

Gynekologické jednodňové operácie a zákroky

Jednodňové operačné výkony odborne, rýchlo a diskrétne. Iba priemerne 3 hodinová hospitalizácia a pooperačná starostlivosť v príjemnom prostredí.

Tehotenská poradňa

Prvá návšteva v tehotenskej poradni by sa mala uskutočniť rozhodne v prvom trimestri tehotenstva, najlepšie do jedného mesiaca od pôvodne očakávaného termínu menštruácie, teda asi v 6. – 8. týždni tehotnosti.

Prenatálna diagnostika plodu

Tento celosvetový trend včasného záchytu poškodených plodov umožňuje eventuálne včasnejšie ukončovanie gravidity pri potvrdenej závažnej anomálii u plodu, čím pacientke výrazne znižujeme zdravotné riziko komplikácií spojených s eventuálnym  ukončením gravidity v porovnaní s riešením v neskoršom štádiu gravidity.

Poradňa pre neplodné páry

Diagnostika neplodnosti partnerského páru je komplexný proces, ktorý má svoje pravidlá a prispieva k odhaleniu príčiny neplodnosti. Po zistení príčiny je stanovená následná liečba, ktorá je u každej pacientky individuálna.

Prsníková poradňa

Nemajte strach z rakoviny prsníka! Skorým záchytom rakoviny prsníka, zvýšite niekoľkonásobne šancu úplného vyliečenia! Pravidelné samovyšetrovanie prsníkov aspoň jedenkrát v mesiaci najlepšie hneď po menses.

Aktuálne sme pre vás pripravili

Vieme, že plastická operácia pŕs je pre každú ženu dôležité životné rozhodnutie, a preto sa snažíme robiť maximum pre 100% výsledok a maximálny komfort klientiek. O najvyššej kvalite a bezpečnosti svedčí to, že naši lekári zaznamenávajú dlhodobu najnižšiu mieru reoperácii a to len 0,1%. Zverte sa do rúk najskúsenejším odborníkom!

Matka príroda nás nie vždy obdarí tým, po čom túžime, a tak vyhľadávame možnosti, ktoré nám v dnešnej dobe ponúka estetická medicína. Aj vďaka nej dnes môže mať plné a prirodzene vyzerajúce pery každá z nás.

Každé telo potrebuje regeneráciu. Po namáhavom dni, týždni, prípadne po zákroku na niektorom z oddelení INTERKLINIK. Dokonalé uvoľnenie, znovuzískanie rovnováhy a harmónie – to všetko Vám ponúka relaxačné zariadenie SPAKLINIK.

Objednajte si konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Pozrite si naše hodnotenia

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.