Gynekológia

Prvotriedna starostlivosť od prvej návštevy až po tú poslednú

Tehotenstvo je jedným z najkrajších období v živote ženy. Zároveň je to obdobie, kedy je najviac zraniteľná. Každá budúca mama preto potrebuje kvalitnú starostlivosť pre seba i pre svoje bábätko. Tú najlepšiu dostane u nás.

Komplexná gynekologická preventívna prehliadka

Preventívne prehliadky, komplexné prehliadky, odbery, genetické testy, tehotenská poradňa, 4D ultrazvuk, morfologický ultrazvuk a mnoho iného patrí do portfólia gynekológie Interklinik.

Jednodňové operačné gynekologické zákroky

V prípade chýbajúcich – vytrhnutých zubov je potrebné ich proteticky nahradiť. Náhrada je často nevyhnutná nielen z estetických dôvodov, ale existuje aj funkčná potreba.

Tehotenská poradňa

Prvá návšteva v tehotenskej poradni by sa mala uskutočniť rozhodne v prvom trimestri tehotenstva, najlepšie do jedného mesiaca od pôvodne očakávaného termínu menštruácie, teda asi v 6. – 8. týždni tehotnosti.

Prenatálna diagnostika plodu

Tento celosvetový trend včasného záchytu poškodených plodov umožňuje eventuálne včasnejšie ukončovanie gravidity pri potvrdenej závažnej anomálii u plodu, čím pacientke výrazne znižujeme zdravotné riziko komplikácií spojených s eventuálnym  ukončením gravidity v porovnaní s riešením v neskoršom štádiu gravidity.

Poradňa pre neplodné páry

Diagnostika neplodnosti partnerského páru je komplexný proces, ktorý má svoje pravidlá a prispieva k odhaleniu príčiny neplodnosti. Po zistení príčiny je stanovená následná liečba, ktorá je u každej pacientky individuálna.

Prsníková poradňa

Nemajte strach z rakoviny prsníka! Skorým záchytom rakoviny prsníka, zvýšite niekoľkonásobne šancu úplného vyliečenia! Pravidelné samovyšetrovanie prsníkov aspoň jedenkrát v mesiaci najlepšie hneď po menses.

Aktuálne sme pre vás pripravili

Augmentácia pŕs

Vieme, že plastická operácia pŕs je pre každú ženu dôležité životné rozhodnutie, a preto sa snažíme robiť maximum pre 100% výsledok a maximálny komfort klientiek. O najvyššej kvalite a bezpečnosti svedčí to, že naši lekári zaznamenávajú dlhodobu najnižšiu mieru reoperácii a to len 0,1%. Zverte sa do rúk najskúsenejším odborníkom!

Omladenie tváre

Matka príroda nás nie vždy obdarí tým, po čom túžime, a tak vyhľadávame možnosti, ktoré nám v dnešnej dobe ponúka estetická medicína. Aj vďaka nej dnes môže mať plné a prirodzene vyzerajúce pery každá z nás.

Relax v Medical SPA

Každé telo potrebuje regeneráciu. Po namáhavom dni, týždni, prípadne po zákroku na niektorom z oddelení INTERKLINIK. Dokonalé uvoľnenie, znovuzískanie rovnováhy a harmónie – to všetko Vám ponúka relaxačné zariadenie SPAKLINIK.

Objednajte si konzultáciu

Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK GYN s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 47 777 125, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

Pozrite si naše hodnotenia

Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.