Estetická dermatológia

Pomáhame vám s omladzovaním a skrášlením pleti

Každý pacient prichádza s vlastným príbehom a predstavami, ktoré sa snažíme naplniť tak, aby boli stále v súlade s prirodzenou krásou. 
#etikaVestetike

Pery

Trápia vás úzke pery, asymetrie či poklesnuté kútiky? Máme riešenie. Výplň pier patrí medzi najobľúbenejšie a najčastejšie estetické ošetrenia. Vďaka ruke skúseného lekára dokážeme vašim perám dodať objem, vyrovnať asymetriu, zdvihnúť poklesnuté kútiky či hydratovať, úplne prirodzene bez neželaného kačacieho efektu. 

Botox

Vyhladzuje vrásky a je vynikajúcou prevenciou proti ich vzniku. Efekt je okamžitý a dlhodobý. Vyhladením mimických vrások sa zjemnia črty vašej tváre.

Odstránenie kruhov pod očami

Aplikáciou látok na báze kyseliny hyalurónovej do pokožky pod oči docielime vyplnenie oblasti a tým aj výrazné zmiernenie tmavých kruhov pod očami. Tkanivo sa stane pevnejším, menej presvitá, pokožka je vyhladená, rozžiarená a hydratovaná. Okolie očí nadobudne jednotný odtieň.
 

ANTI AGE BOOSTER AQUASHINE

Služba ponúka revolučný prístup k omladeniu pleti pomocou kombinácie kyseliny hyalurónovej, peptidov a kolagénu. Ak túžite po mladistvejšej a žiarivej pleti, ste na správnom mieste. Kyselina hyalurónová je známa svojimi hydratačnými vlastnosťami a schopnosťou zvýšiť objem pleti. Vďaka nej dochádza k vyhladeniu jemných vrások a zlepšeniu štruktúry pleti. AQUASHINE BTX využíva túto úžasnú zložku a spája ju s ďalšími účinnými látkami, aby dosiahla maximálne výsledky.

Oxygeneo

Kyslík vašej tvári hravo dodá OxyGeneo. Toto neinvazívne ošetrenie pleti dokáže bez problémov nahradiť aj tie najlepšie kozmetické či chirurgické zákroky a odpočítať z vašej tváre dobrých pár rokov. OxyGeneo pôsobí na pleť hĺbkovo, a tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť a zabrániť jej starnutiu. Toto ošetrenie je navyše vhodné pre akýkoľvek typ pleti.

Vitalinjektor

Vitalinjector je prístroj, pomocou ktorého sa aplikuje tzv. elixír krásy a mladosti – kyselina hyalurónová na desatinu milimetra a mikrolitra presne. Hlavnou výhodou je vákuum, kontrolovaná hĺbka aplikácie a precízny mikroobjem dávky rozdelený do 5 ihličiek.

Peelingy

Ošetrenia trvajú 15-30 minút, sú úplne bezbolestné. Platí, že treba chrániť pokožku pred intenzívnym slnečným žiarením. Po ošetrení je potrebná ochrana pleti krémami s UV filtrom.

Aktuálne sme pre vás pripravili

Vieme, že plastická operácia pŕs je pre každú ženu dôležité životné rozhodnutie, a preto sa snažíme robiť maximum pre 100% výsledok a maximálny komfort klientiek. O najvyššej kvalite a bezpečnosti svedčí to, že naši lekári zaznamenávajú dlhodobu najnižšiu mieru reoperácii a to len 0,1%. Zverte sa do rúk najskúsenejším odborníkom!

Matka príroda nás nie vždy obdarí tým, po čom túžime, a tak vyhľadávame možnosti, ktoré nám v dnešnej dobe ponúka estetická medicína. Aj vďaka nej dnes môže mať plné a prirodzene vyzerajúce pery každá z nás.

Každé telo potrebuje regeneráciu. Po namáhavom dni, týždni, prípadne po zákroku na niektorom z oddelení INTERKLINIK. Dokonalé uvoľnenie, znovuzískanie rovnováhy a harmónie – to všetko Vám ponúka relaxačné zariadenie SPAKLINIK.

Objednajte si konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Pozrite si naše hodnotenia

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.