Oddelenia

Vyberte si jedno z našich oddelení

Sme najväčšou klinikou pre estetickú medicínu na Slovensku. Vďaka našim 25-ročným skúsenostiam každý klient získava najvyššiu garanciu spokojnosti, kvality a bezpečnosti.

Plastická chirurgia

Prvotriedna starostlivosť od prvej návštevy až po tú poslednú. Starostlivosť sa u nás zákrokom nekončí. Lekári INTERKLINIK úzkostlivo dbajú o zdravie svojich pacientov aj potom, čo opustia operačnú sálu.

Estetická dermatológia

Každý pacient prichádza s vlastným príbehom a predstavami, ktoré sa snažíme naplniť. Ako jediní na Slovensku používame na odstránenie dioptrických chýb prístroje certifikované vesmírnou agentúrou NASA.

Stomatológia

S nami máte vždy dôvod na úsmev. Na prvej návšteve kompletne vyšetríme váš chrup a ďasná, vypočujeme vaše želania a prídeme s najlepším možným riešením.

Gynekológia a genetika

Každé obdobie ženy je špecifické a pre nás veľmi dôležité. Tím špičkových gynekológov a sestier sa postará o Vaše zdravie od puberty až po menopauzu.

Urológia

V rámci komplexného urologického vyšetrenia mužov aj žien sa venujeme širokému spektru problémov súvisiacich s obličkami, močovými cestami ale aj mužskými genitáliami, stratou testosterónu a andropauzou.

ORL - ušné, nosné, krčné

Prvotriedna starostlivosť od prvej návštevy až po tú poslednú. Tehotenstvo je jedným z najkrajších období v živote ženy. Zároveň je to obdobie, kedy je najviac zraniteľná. Každá budúca mama preto potrebuje kvalitnú starostlivosť pre seba i pre svoje bábätko. Tú najlepšiu dostane u nás.

Cievna chirurgia

Prvotriedna starostlivosť od prvej návštevy až po tú poslednú. Ku každému pacientovi pristupujeme individuálne, so zohľadnením na jeho požiadavky a stav ochorenia, s ktorým za nami prichádza.

Aktuálne sme pre vás pripravili

Augmentácia pŕs

Vieme, že plastická operácia pŕs je pre každú ženu dôležité životné rozhodnutie, a preto sa snažíme robiť maximum pre 100% výsledok a maximálny komfort klientiek. O najvyššej kvalite a bezpečnosti svedčí to, že naši lekári zaznamenávajú dlhodobu najnižšiu mieru reoperácii a to len 0,1%. Zverte sa do rúk najskúsenejším odborníkom!

Omladenie tváre

Matka príroda nás nie vždy obdarí tým, po čom túžime, a tak vyhľadávame možnosti, ktoré nám v dnešnej dobe ponúka estetická medicína. Aj vďaka nej dnes môže mať plné a prirodzene vyzerajúce pery každá z nás.

Relax v Medical SPA

Každé telo potrebuje regeneráciu. Po namáhavom dni, týždni, prípadne po zákroku na niektorom z oddelení INTERKLINIK. Dokonalé uvoľnenie, znovuzískanie rovnováhy a harmónie – to všetko Vám ponúka relaxačné zariadenie SPAKLINIK.

Objednajte si konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Pozrite si naše hodnotenia

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.