Cievna chirurgia

Cievna chirurgia

Prvotriedna starostlivosť od prvej návštevy až po tú poslednú

Ku každému pacientovi pristupujeme individuálne, so zohľadnením na jeho požiadavky a stav ochorenia, s ktorým za nami prichádza.

Operácia kŕčových žíl rádiofrekvenčnou metódou

Ide o bezpečnú, rýchlu a novú operačnú metódu ošetrenia hlbokých žíl v podkoží, ktoré tvoria základ samotného ochorenia. Ošetrenie spadá pod jednodňovú chirurgiu, kedy klient po operácií odchádza do domáceho ošetrenia . Výhodou laserového zákroku v porovnaní s chirurgickou metódou odstraňovania varixov (strippingje výrazné skrátenie doby rekonvalescencie nakoľko je šetrnejšia k okolitým tkanivám. Hojenie po laserovej operácii je oveľa rýchlejšie, jednoduchšie a bez výrazne viditeľných jaziev. Operácia, nie je zaťažená vážnejšími pooperačnými komplikáciami. Môže sa vyskytnúť určitý stupeň hematómov, teda krvných zrazenín, dočasne môže dôjsť k necitlivosti alebo vzniku hyperpigmentácie kože nad operovanou žilou.

Sklerotizácia

Rieši estetický problém rozšírených cievok na dolných končatinách. Pri sklerotizácií sa injekčne aplikuje sklerotizačný roztok do povrchovo uloženej cievky. Ten následne vyvolá podráždenie žilovej steny a jej zápal, čoho výsledkom je zlepenie steny žilky a jej vstrebanie.

Operácia varixov laserovou metódou

Zákrok ktorým sa odstraňujú žilové vydutiny (varixy). Celkový operačný výkon trvá približne 1 hodinu. Ide o klasický typ operácie kŕčových žíl v rámci jednodňovej chirurgie.  Po operácii má pacient kľud na lôžku. V deň prepustenia sa preväzuje operovaná noha. Pacient je prepustený do domáceho liečenia s nutnosťou nosenia kompresívnej bandáže operovanej končatiny.

Konzultácie s lekárom

Vyšetrenie cievnym chirurgom – vyšetrenie kŕčových žíl, ale aj ostatných periférnych ciev a brušnej aorty, cievny ultrazvuk, skleroterapia, chirurgická liečba a rádiofrekvenčná ablácia. 

Aktuálne sme pre vás pripravili

Augmentácia pŕs

Vieme, že plastická operácia pŕs je pre každú ženu dôležité životné rozhodnutie, a preto sa snažíme robiť maximum pre 100% výsledok a maximálny komfort klientiek. O najvyššej kvalite a bezpečnosti svedčí to, že naši lekári zaznamenávajú dlhodobu najnižšiu mieru reoperácii a to len 0,1%. Zverte sa do rúk najskúsenejším odborníkom!

Omladenie tváre

Matka príroda nás nie vždy obdarí tým, po čom túžime, a tak vyhľadávame možnosti, ktoré nám v dnešnej dobe ponúka estetická medicína. Aj vďaka nej dnes môže mať plné a prirodzene vyzerajúce pery každá z nás.

Relax v Medical SPA

Každé telo potrebuje regeneráciu. Po namáhavom dni, týždni, prípadne po zákroku na niektorom z oddelení INTERKLINIK. Dokonalé uvoľnenie, znovuzískanie rovnováhy a harmónie – to všetko Vám ponúka relaxačné zariadenie SPAKLINIK.

Objednajte si konzultáciu

Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK CHIR s. r. o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 44 551 002, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

Pozrite si naše hodnotenia

Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.