Cievna chirurgia

Cievna chirurgia

Prvotriedna starostlivosť od prvej návštevy až po tú poslednú

Ku každému pacientovi pristupujeme individuálne, so zohľadnením na jeho požiadavky a stav ochorenia, s ktorým za nami prichádza.

Operácia kŕčových žíl rádiofrekvenčnou metódou

Ide o bezpečnú, rýchlu a novú operačnú metódu ošetrenia hlbokých žíl v podkoží, ktoré tvoria základ samotného ochorenia. Ošetrenie spadá pod jednodňovú chirurgiu, kedy klient po operácií odchádza do domáceho ošetrenia. Výhodou laserového zákroku v porovnaní s chirurgickou metódou odstraňovania varixov  je šetrnejšia k okolitým tkanivám. Hojenie po laserovej operácii je oveľa rýchlejšie, jednoduchšie a bez výrazne viditeľných jaziev. 

Sklerotizácia

Rieši estetický problém rozšírených cievok na dolných končatinách. Pri sklerotizácií sa injekčne aplikuje sklerotizačný roztok do povrchovo uloženej cievky. Ten následne vyvolá podráždenie žilovej steny a jej zápal, čoho výsledkom je zlepenie steny žilky a jej vstrebanie.

Operácia varixov laserovou metódou

Zákrok ktorým sa odstraňujú žilové vydutiny (varixy). Celkový operačný výkon trvá približne 1 hodinu. Ide o klasický typ operácie kŕčových žíl v rámci jednodňovej chirurgie.  Po operácii má pacient kľud na lôžku. V deň prepustenia sa preväzuje operovaná noha. Pacient je prepustený do domáceho liečenia s nutnosťou nosenia kompresívnej bandáže operovanej končatiny.

Konzultácie s lekárom

Vyšetrenie cievnym chirurgom – vyšetrenie kŕčových žíl, ale aj ostatných periférnych ciev a brušnej aorty, cievny ultrazvuk, skleroterapia, chirurgická liečba a rádiofrekvenčná ablácia. 

Aktuálne sme pre vás pripravili

Vieme, že plastická operácia prś je dôležité rozhodnutie a práve preto by sme Vám v tom chceli pomôcť. Splňte si sen o plnšom dekolte s vysnívanou cenou od 1499€. Táto špeciálna ponuka platí pre klientky, ktoré absolvujú konzultáciu do konca februára a operáciu do konca marca 2020.

Matka príroda nás nie vždy obdarí tým, po čom túžime, a tak vyhľadávame možnosti, ktoré nám v dnešnej dobe ponúka estetická medicína. Aj vďaka nej dnes môže mať plné a prirodzene vyzerajúce pery každá z nás.

Každé telo potrebuje regeneráciu. Po namáhavom dni, týždni, prípadne po zákroku na niektorom z oddelení INTERKLINIK. Dokonalé uvoľnenie, znovuzískanie rovnováhy a harmónie – to všetko Vám ponúka relaxačné zariadenie SPAKLINIK.

Objednajte si konzultáciu

Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

Pozrite si naše hodnotenia

Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.