MD CODES

Zákroky

The MD Codes

Cena zákroku od: po konzultácii

MD kódy je séria precíznych bodov, ktorými sa namiesto ošetrenia problematickej oblasti rieši príčina vzniku daného problému.

Brazílsky plastický chirurg, doktor Mauricio de Maio rozpoznal tento problém a komplexným prístupom získaval pre pacientov optimálne ošetrenie s dlhotrvajúcim, efektívnym a prirodzeným výsledkom. Dermálne výplne sa tak využívajú na rejuvenizáciu a doplneniu objemu v spánkovej oblasti, obočia, líc, očí, brady, pier a sánky.

MD Codes umožňujú analýzu tvárovej anatómie a jej presných proporcií. Tým lekár získava vyšší stupeň možnosti ošetrenia. Ošetrenie vyžaduje dlhoročnú prácu s klientom. Je to však plán, ktorý pacientovi prináša dlhodobo prirodzený a mladistvý vzhľad. Dermálne výplne používame výhradne z rady Juvederm pre ich najlepšie výsledky.

Informácie o zákroku:

Hospitalizácia: nie

Anestézia: nie

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky