HYDRATÁCIA

Zákroky

Hydratácia

Cena zákroku od: po konzultácii

Pre hydratáciu rúk je vhodný skinbooster Vital Injector, pomocou ktorého sa aplikuje kyselina hyalurónová do pokožky. Ošetrenie je nenáročné, takmer bezbolestné a pokožka je po ňom mierne začervenaná. Do roka je potrebné absolovať 2 kúry (jedna kúra pozostáva z 3 ošetrení).

Juvederm® VOLITE je ďalším ošetrením, ktorý pokožku rúk krásne hydratuje a zvyšuje jej elasticitu. Efekt je viditeľný okamžite, plný účinok behom prvých 14-tich dní po aplikácii. Efekt vyerží až 9 mesiacov.

JUVEDERM® VOLITE je produktom z novej generácie, ktorá vytvára prirodzený a dlhotrvajúci výsledok už po jednom ošetrení.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky