150€ na zubára 

Úsmev je bezpochyby najlepším šperkom, a my Vám poskytujeme tú najlepšie starostlivosť o neho už 30 rokov. Naša klinika ponúka široké spektrum dentálnych služieb a prevencie, aby sme udržali vaše zuby a ďasná zdravé a to všetko teraz aj s neuveriteľným bonusom – finančným príspevkom až 150 € ročne od vašej poisťovne.

Čo tento jedinečný program pre vás znamená:

  • každý rok môžete získať až 150 € späť na zubnú starostlivosť a dentálnu hygienu
  • bezstarostná návšteva našej kliniky pre kontrolu, ošetrenie a čistenie zubov
  • možnosť ušetriť na zákrokoch, ktoré budú môcť vaše úsmev ešte viac zlepšiť

Naši lekári a dentálny hygienici sú pripravení poskytnúť vám najlepšiu starostlivosť, aby ste mohli obdarovávať vaše okolie krásnym a zdravým úsmevom.

Nechajte našich odborníkov starať sa o vaše zuby a my vám navyše pomôžeme ušetriť peniaze na starostlivosť, ktorú si zaslúžite.

Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť mať zdravý úsmev a získať až 150 € ročne na zubnú starostlivosť. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tom, ako môžete začať využívať tento výhodný benefit. Vaša zubná zdravotná starostlivosť nikdy nebola taká výhodná a prístupná.

Urobte prvý krok k získaniu pekného úsmevu a financií na zubnú starostlivosť u nás. Tešíme sa na vašu návštevu!

 Kontaktovať nás môžete prostredníctvom kontaktného formulára, alebo mailom na dental@interklinik.sk +421 918 461 385 alebo +421 2 6823 0930.