Už žiadne filtre na Instagrame

Reálna krása s podporou estetickej medicíny a neinvazívnych kozmetických ošetrení

V dobe, kedy digitálna sféra ovláda náš život a sociálne médiá stále viac formujú náš pohľad na svet a krásu ako takú, sa zdá, že “filtre” na Instagrame sú neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života. No čo ak by sme vám povedali, že už nemusíte snívať o dokonalých virtuálnych úpravách, pretože klinika estetickej medicíny prináša reálne riešenia? S kľúčovými ošetreniami ako sú Profhilo, botox či hydratácia pleti pomocou kyseliny hyalurónovej, sa môžete pripraviť na skutočné zmeny, ktoré vám vrátia prirodzenú a sviežu krásu.

Profhilo®: Revolučná technika stimulácie vlastného kolagénu

Profhilo je inovatívnou metódou, ktorá využíva vlastnú schopnosť tela produkovať kolagén a elastín. Tento postup využíva špeciálnu hybridnú molekulu, ktorá je schopná cieľovo stimulovať kolagénové a elastínové vlákna v pokožke. Výsledkom je viditeľne zlepšená textúra a pevnosť pleti, ktorá nevyžaduje žiadne chirurgické zákroky. Hydratáciou, obnovou kolagénu a elastínu prispieva k celkovej regenerácii pokožky už v hlbších vrstvách kože. Výrazne však zlepšuje a remodeluje povrchovú, teda viditeľnú časť pokožky. Výsledkom ošetrenia PROFHILO® je prirodzene omladená, pružnejšia a vypnutejšia pleť.

Účinky:

 • zlepšenie kvality tkanív
 • zvýšenie elasticity pokožky
 • obnova pevnosti pokožky

Výsledky sú viditeľné okamžite a vydržia približne 6 až 9 mesiacov. V závislosti od typu pleti, veku a životného štýlu sa však účinok môže predĺžiť až na jeden rok.

Navráťte pleti objem a hydratáciu

Kyselina hyalurónová je zázračným spojencom pre každého, kto túži po mladistvejšom vzhľade. Táto prírodná látka sa vyskytuje v našom tele a hrá kľúčovú úlohu pri udržiavaní hydratácie a objemu pleti. V klinike estetickej medicíny môže byť kyselina hyalurónová použitá na vyplnenie jemných vrások, zvýšenie objemu pier a vytvorenie prírodného liftingu tváre. Odporúčame poradiť sa s našimi špecialistami o najvhodnejšom ošetrení a výberom typu kyseliny hyalurónovej po zhodnotení vašej pleti priamo na konzultácii. 

Dokonalé vyhladenie bez photoshopu

Botox je dlhodobo známym riešením na vyhladenie vrások a jemných línií. Táto procedúra zahrnuje aplikáciu botulínotoxínu, ktorý dočasne zabraňuje pohybu svalov spôsobujúcich vrásky. Výsledkom je hladká a mladistvá pokožka, pričom výrazné a nadmerne aktívne svaly zostávajú zachované.

Najčastejšie sa aplikuje do miest:

 • vrásky v oblasti očí tzv. kohútie stopy alebo stračie nôžky
 • glabela – „vráska hnevu“, miesto medzi obočím
 • čelo
 • po stranách nosa, vrásky, ktoré vznikajú pri krčení nosa
 • fajčiarske vrásky okolo úst – podľa potreby sa aplikuje kyselina hyalurónová

Hydratácia pleti: základný pilier krásy

V snahe dosiahnuť krásnu a zdravú pleť by sme nemali podceňovať dôležitosť hydratácie pleti. Na našej klinike  je možné využiť rôzne postupy na hĺbkovú hydratáciu pokožky, čím sa zabezpečí jej pružnosť, zdravý vzhľad a odstránenie suchosti. Máme vlastnú kozmetickú terapeutku, ktorá vďaka svojej dlhoročnej praxi v ústave lekárskej kozmetiky dokonale diagnostikuje vašu pleť a vyberie pre ňu tie najvhodnejšie kozmetické ošetrenia. 

Nájdete u nás kompletné ošetrenia pleti -prístrojové i ručné (čistenie pleti, liftingová masáž tváre, vyživujúce ošetrenia kozmetikou Thalgo…). 

Skutočná krása bez virtuálnych úprav

Svet estetickej medicíny prináša revolučné možnosti pre tých, ktorí túžia po autentickej kráse bez filtrov na sociálnych médiách. Inovatívne a neinvazívne metódy ošetrenia pleti nám umožňujú zlepšiť vzhľad pokožky a dosiahnuť mladistvejší a prirodzený vzhľad. Je to príležitosť vrátiť sebavedomie, nechať za sebou virtuálne úpravy a žiariť s úplnou dôverou vo svoju pravú krásu. Je čas dať prednosť pravde pred filtrami a dosiahnuť skutočnú sebadôveru vo váš vlastný úžasný vzhľad. 

Napíšte nám a spolu s vami nájdeme to správne riešenie či už u našej kozmetickej terapeutky alebo špičkových lekárov vodbore estetickej medicíny.

Objednajte sa na konzultáciu

  Napíšte komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.