Botox: tajomstvo hladkého a mladistvého vzhľadu

V snahe dosiahnuť časť mladosti, ktorú nám čas ubral, sme ochotní urobiť mnoho vecí. Zabudnite však na komplikované a nákladné chirurgické zákroky – tu prichádza botox, revolučná metóda, ktorá nám umožňuje dosiahnuť hladký a mladistvý vzhľad bez potreby noža či dlhej rekonvalescencie.

Čo je botox a ako funguje?

Botox, skratka pre botulotoxín, je látka, ktorá sa v medicíne používa už desaťročia. Aj keď meno môže vyvolať obavy, jeho estetické využitie je bezpečné a efektívne. Botox sa aplikuje injekciou priamo do svalov tváre, kde pôsobí tak, že dočasne zastavuje nervové impulzy, ktoré spôsobujú sťahovanie svalov. Týmto spôsobom sa svaly uvoľnia a vrásky sa vyhladia.

Keďže botulotoxín je liek, okrem estetického využitia sa botox využíva aj na liečbu rôznych zdravotných problémov, vrátane:

 

  • Chronická migréna
  • Nadmerné potenie
  • Kŕče svalov
  • Neurologické poruchy (detská mozgová obrna, svalová dystrofia…)
  • Okulárne problémy (skrátenie svalov oka – spôsobené napr. strábizmom)
  • Bruxizmus – škrípanie zubov

Hladké čelo a vyhladené vrásky okolo očí

Jednou z najbežnejších oblastí, kde sa botox aplikuje, je čelo. Vrásky na čele a okolo očí môžu vytvárať dojem starnutia a únavy. Botox dokáže tieto vrásky vyhladiť a umožniť vám získať hladšiu a mladšiu pokožku. Efekt je prirodzený a nezanecháva tvár necitlivou. Najčastejšie riešime “vejár” v okolí horizontálnej línii čela, glabelu – takzvanú vrásku hnevu medzi obočím či “kohútie stopy”, ktoré vznikajú pri očiach. 

Zvýraznenie kontúr tváre

Okrem vyhladenia vrások môže botox tiež zvýrazniť kontúry tváre. Napríklad aplikácia botulotoxínu v oblasti čeľuste môže zmenšiť pomerne masívne svaly a vytvoriť tak jemnejšiu a definovanejšiu čeľusťovú líniu.

Dlhodobé výsledky bez výraznej rekonvalescencie

Jedným z najväčších benefitov botoxu je jeho dočasný charakter. Po aplikácii sa postupne rozkladá a jeho účinok sa po niekoľkých mesiacoch postupne stratí. Táto dočasnosť umožňuje klientom zmeniť svoj vzhľad v závislosti od súčasných trendov a osobných preferencií.

A čo je ešte dôležitejšie – botox je minimálne invazívny. Aplikácia trvá len pár minút a nevyžaduje dlhú rekonvalescenciu. 

Last Minute

Dve lokality za cenu jednej

Ako bonus sme si pre vás pripravili exkluzívnu letnú akciu, ktorá trvá do konca septembra 2 lokality aplikácie botoxu za cenu 1. Vďaka tejto akcii ušetríte 100€.

Ďalej vám umožníme vyskúšať si niektoré z našich ďalších obľúbených procedúr za zvýhodnenú cenu. Budeme radi, ak sa k nám pridáte a využijete túto príležitosť na zlepšenie vášho vzhľadu a zvýšenie sebavedomia. 

Nechajte sa hýčkať, nechajte sa omladiť a nechajte svoju krásu žiariť. Preto neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť na obohatenie vášho života o mladosť, komfort a sebavedomie. Spoločne vstúpime do sveta, kde sa staráme o to, čo je cenné – vy, lebo nezabúdajte: si jediné, čo máš.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.