Na najčastejšie otázky k revolučnej metóde v INTERKLINIK odpovedá MUDr. Michaela Blaško, PhD.

 

Na akom princípe fungujú dermálne nite?
Mezoterapeutické nite, ktoré používame na ošetrenie v Interklinik, môžeme rozdeliť do dvoch základných skupín: mononite, ktoré spevňujú tkanivá a nabudzujú tvorbu kolagénu, alebo sú to nite, ktoré sú profilované, čiže majú rôzne zárezy, alebo sú v tvare dvojitej závitnice, tzv. double screw a tými vieme danú časť, ktorú potrebujeme ošetriť aj nadvihnúť, čiže liftovať.

Aká je ich trvácnosť?
Vydržia 6 mesiacov až 1,5 roka.

Koľko nití je možné použiť na jednom sedení ?
Mononití vieme použiť aj niekoľko desiatok, napr. 10, 20, ale aj 30. Dokonca aziati používajú aj viac mononití. Pri liftingových alebo profilovaných so zárezmi, ktoré môžeme mať v kanile, alebo v ihlovom prevedení, používame už trošku menej. Najznámejší je tzv, five finger lift, kde dvíhame oblasť líc tak, ako keby sme si priložili našu ruku s piatimi prstami na líce a ich v smere vieme tieto nite ťahať.

Kam všade sa dajú nite aplikovať?
Mezonite - mononite, sú vhodné na oblasť okolo očí, nad hornú peru, ale aj na spevnenie spodnej časti líc v okolí úst, kde vytvárajú akordeon lines, vejárovité zárezy. Liftingové nite sú vhodné na nadvihnutie nosovoústnych vrások, spadnutých kútikov a iných defrozít tuku a tkanív, ktoré spadli do oblasti sánky.

Aká je ich cena?
Cena nití sa pohybuje od 20€ za jeden kus v prípade mononití a od 55€ v prípade liftingových nití.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *